Free songs
11 Czerwiec 2014
Komentarze: Komentowanie nie jest możliwe
11 czerwca 2014, Komentarze: Komentowanie nie jest możliwe

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Brazylia 2012 World Cup. Jeżeli nie możecie się doczekać i chcecie na bieżąco być informowani o zbliżających się meczach by nic nie przeoczyć mam dla Was świetną informację.

W Internecie jest już dostępny kalendarz Google, który można pobrać na swoje urządzenie z Androidem by mieć go zawsze przy sobie. Oto jak to zrobić

1) Otwieramy przegladarke i nasz kalendarz google – http://google.com/calendar . Naciskamy strzałkę po prawej stronie przy pozycji „inne kalendarze” w bocznym pasku. Wybieramy „Dodaj wg adresów URL” i wklejamy następujący link:

https://www.google.com/calendar/feeds/vdmtdcektajkqjk51vvda4ni4k%40group.calendar.google.com/public/basic

Screen Shot 2014 06 10 at 14.53.47 730x548 How to instantly get the entire World Cup schedule in your Google Calendar2) Można również udać się na tę stronę i kliknąć  przycisk „+Google Calendar” w prawym dolnym rogu i potwierdzić dodanie nowego kalendarza.

3) Odświeżamy stronę i po kilku minutach powinniśmy mieć już nowy kalendarz na wszystkich naszych urządzeniach, które synchronizujemy ze swoim kalendarzem google.

Teraz pozostaje tylko pytanie, komu kibicować podczas tych Mistrzostw? :)

Obrazek: YASUYOSHI CHIBA/AFP/Getty Images

Comments are closed.